Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

ПОЛІЦЕЙСЬКІ БАХМУТА ПРОВЕЛИ ЗУСТРІЧ З МІСЦЕВИМИ ЛІГІВЦЯМИ

Заходи
Додано: 02.02.2019 | 16:14

Мета зустрічі – розробка спільних дієвих заходів щодо патріотичного виховання молоді та профорієнтації серед учнів випускних класів.

 

Інформацію про вищі навчальні заклади системи МВС України необхідно надати для старшокласників своєчасно, щоб школярі мали час на вивчення сайтів та умов вступу. Саме тому цю профорієнтаційну інформаційну кампанію поліція завжди започатковує вже восени.

 

На зустрічі поліцейські сектору кадрового забезпечення разом з юнаками "Ліги майбутніх поліцейських" та курсантами вишів МВС домовились разом проводити профорієнтаційну роботу серед школярів навчальних закладів.

 

Правильний вибір професії - це моральне задоволення, висока самооцінка. Вибір професії - точка, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, де можливе й необхідне поєднання особистих і загальних інтересів.

 

На зустрічах із правоохоронцями та лігівцями присутні учні старших класів отримають вичерпну інформацію про всі юридичні вищі навчальні заклади України, про порядок вступу до них, про особливості та переваги навчання.