Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

ПОЛІЦЕЙСЬКІ КРАМАТОРСЬКА РАЗОМ З УЧАСНИКАМИ «ЛІГИ МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» ПРОВЕЛИ АКЦІЮ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА» РАЗОМ З ШКОЛЯРАМИ

Заходи
Додано: 05.12.2018 | 17:13

Профілактичний захід пройшов в загальноосвітній школі № 15 з дітьми 7 класу. Учні дізнались про існуючі види насилля, переглянули соціальні ролики, а учасники Ліги майбутніх поліцейських вручили дітям тематичні брошури.

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Спілкувалася зі школярами інспектор ювенальної превенції Краматорського відділу поліції Наталія Груненко. Взагалі метою проведення цього заходу є привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми.

Поліціянт розповіла дітям про основні види насильства – це психологічне, фізичне та економічне. Наталія Груненко наголосила, що у будь-який час діти можуть звернутись до поліція незалежно від того хто кривдить дитину однолітки чи батьки.

Також для більш кращого сприйняття інформації до уваги учнів були надані соціальні відеоролики на тему «16 днів проти насильства».