Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

ПОЛІЦЕЙСЬКІ РАЗОМ З ВИХОВАНЦЯМИ РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ ЗРОБИЛИ ВАЛЕНТИНКИ ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ

Заходи
Додано: 14.02.2019 | 18:42

Напередодні Дня святого Валентина правоохоронці разом з учасниками «Ліги майбутніх поліцейських» відвідали Волноваський районний центр комплексної реабілітації для дітей с особливими  потребами. Всі разом робили валентинки для своїх близьких та друзів.

Правоохоронці не чикали свята щоб навідатися до своїх підопічних з реабілітаційного центру, адже намагаються регулярно проводити з дітворою  різні розвиваючи ігри та приділяти свою увагу. Ці діти мають складну долю, а їх батьки та вихователі прикладають багато зусиль, щоб  забезпечити та навчити їх всім необхідним. Тому, для поліцейських важливо бути підтримкою для дітей та дорослих.  

Цього разу лігівці підготували для малечі заготовки валентинок, які потрібно було доробити своїми руками. Зацікавлені діти вирізали для своїх тат і мам, друзів та близьких різнокольорові серця, які дійсно були наповнені любов’ю та теплом.

 - Висловлюємо подяку в.о директора Центру Наталі Папакіца, яка підтримала нашу ідею та з радістю зустріла гостей в погонах. Ви робити вкрай важливу справу, готуючи дітей з особливими потребами до реального життя. Тому, ми повинні докласти максимум зусиль, щоб хоч трохи полегшити ваші старання, - майор поліції Оксана Божа.