Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

ПОЛІЦЕЙСЬКІ ТА УЧАСНИКИ «ЛІГИ МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» З ВОЛНОВАХИ ПРИВІТАЛИ ВЕТЕРАНІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНІ

Заходи
Додано: 08.05.2018 | 16:58

На передодні дня пам’яті та примирення, а також 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, представники «Ліги майбутніх поліцейських» прибрали територію біля пам’ятних знаків солдатів. 

Напередодні Дня пам’яті та примирення кожного року молодь та правоохоронці Волновахи навідуються до ветеранів, які ціною свого здоров’я боролися з нацистами та захищали Вітчизну. 92-річний Іван Васильович та Петро Іванович, якому, до речі, 100 років, захопили молодь своїм розповідями, а діти в свою чергу підтримали поважних ветеранів теплими словами подяки та подарунками. Відзначаючи День пам’яті та примирення і 73-річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, ми згадуємо подвиг та визначний внесок у перемогу Українського народу та громадян усіх держав антигітлерівської коаліції як символ героїзму, самовідданої любові до рідної землі, нескореної сили духу захисників Батьківщини. Нажаль, їх залишається з кожним роком все менше. У 2017 році в тому ж складі лігівці та працівники ювенальної превенції вітали жвавого та з добрими очима, фронтовика Івана Самойловича Чередниченко, який з великою радістю зустрічав гостей у формі. А вже цього року ветерана не стало, але ми і досі пам’ятаємо його героїзм та неймовірну силу волі. Сьогодні, поліцейські та діти завітали до поважних ветеранів праці та власників багатьох нагород та відзнак. Арсєнтієв Іван Васильович та Гапіч Петро Іванович поділилися з молоддю деякими спогадами зі свого нелегкого життя. Діти уважно слухали кожне слово та із захопленням запитували різні питання у героїв. Лігівці були шоковані, як в цих людях може ховатися стільки сил, добра та самовідданості до своєї Вітчизни. Діти побажали ветеранам міцного здоров’я, довгих років життя, натхнення та успіхів у квітучій Україні!