Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

«ПОМІНЯЙ НІКОТИН НА АПЕЛЬСИН!» ЛІГІВЦІ КОСТЯНТИНІВКИ ПРОВЕЛИ АКЦІЮ ПРОТИ ПАЛІННЯ

Заходи
Додано: 19.06.2017 | 11:22

«Палити вже не модно!» з таким гаслом костянтинівські учасники «Ліги майбутніх поліцейських» Антон Олександров, Дмитро Ярошенко, Орина Дерека і Аніта Скуменко разом з поліцейським Оленою Дужак рушили містом з пропагандою здорового способу життя.

Метою акції є привернення уваги громадян до такої важливої теми, як наявність великої кількості курців в Україні, згідно до статистичних даних Всесвітньої Організації з охорони здоров'я, в Україні курить приблизно 44 % дорослого населення. Для приклада: у Фінляндії ця цифра дорівнює 3 %.

Саме тому, наша команда «Ліги майбутніх поліцейських» вирушили багатолюдними місцями Костянтинівкиз акцією про пропаганду здорового способу життя, щоб звернутися до людей і нагадати їм, що куріння є шкідливою звичкою не лише для самих курців, а й для оточуючих людей, які вимушені вдихати задимлене курцями повітря.

Ми пропонували громадянам поміняти їхню пачку сигарет на апельсинку, люди з радістю відгукнулись на нашу ідею!

«Дуже приємно, що молодь піклується про здоровий спосіб життя серед громадян, і також дуже радує те, що поліція займається разом з дітьми пропагандою здорового способу життя. Від одного цього хочеться кинути палити. І справді, хочеться, щоб куріння не було топ-темою в Україні»,- так висловлювалися люди під час нашої чудової акції.

Пачки цигарок люди кидали в спеціальні скрині, які ми заздалегідь підготували та оформили надписами «Курить уже не модно», «Модно не курить», «Брось сигарету – сохрани здоровье».

Одна з перехожихіз задоволенням сфотографувалася з нами, помінявши свою пачку цигарок на апельсинку. Вона сказала, посміхаючись: «Я вже тиждень, як вирішила кинути курити. А пачку цигарок ношу з собою для того, щоб перевірити свою силу волі. І от тепер я впевнилася, що дійсно не хочу курити, і тому із радістю міняю на апельсин цю пачку, яку вже тиждень безцільно ношу з собою, цигарки мені вже не потрібні».

Пройшовши містом з нашою акцією, ми залишилися задоволеними, бо наша акція «Поміняй нікотин на апельсин» була добре сприйнята громадянами, принесла людям посмішку та надію на те, що вони будуть впевнено вести здоровий спосіб життя. За результатами акції, ми обміняли усі наші 10 апельсинів на 10 пачок сигарок, які поліцейський спалила, як символ надії на подолання людьми шкідливих звичок!

 

Орина ДЕРЕКА
учасниця «Ліги майбутніх
поліцейських» Костянтинівки