Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

"ПОШИРЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО МЕХАНІЗМУ ВЗАЄМОДІЇ СУБ’ЄКТІВ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ЗАХОДИ У СФЕРІ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ, В УКРАЇНІ»"

Заходи
Додано: 28.09.2019 | 20:55

28 вересня в м. Краматорську для учасників Слов'янської та Краматорської ланок ГО "Молодіжна Ліга Майбутніх Поліцейських" відбувся одноденний тренінг, метою якого є надання підроствючим діячам інформації щодо проблеми торгівлі людьми, методикам виявлення постраждалих від торгівлі людьми та надання їм допомоги. 

 

З 2012 року в усіх областях України реалізується проект ОБСЄ та Мінсоцполітики «Поширення національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні». Виконавцем проекту в Донецькій області є Донецька обласна Ліга ділових і професійних жінок (ДОЛДПЖ), яка понад 20 років працює в сфері протидії торгівлі людьми за підтримкою Донецької обласної адміністрації.
Лігівці та інспектори з ювенальної превенції Донецької області розглянули ряд складових порушеної проблеми, а саме ознаки торгівлі людьми, схеми та портрети винної і постраждалої сторони, а також обговорили заходи та методи профілактики фактів торгівлі людьми серед населення. Найближчим часом юні поліцейські планують провести ряд зустрічей з молоддю навчальних закладів міст Слов'янська та Краматорська, під час яких презентуватимуть отриманну на тренінгу інформацію, тим самим започаткувуючи перші превентивні заходи, що протидіятимуть явищу торгівля людьми серед учнівської молоді.