Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

ПОВІТРЯНІ КУЛЬКИ, СПОРТИВНІ ЕСТАФЕТИ ТА ФЛЕШМОБ. ПОЛІЦЕЙСЬКІ ОБЛАСНОГО ГЛАВКУ ПОЛІЦІЇ ПРИВІТАЛИ МАЛЕЧУ З ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Заходи
Додано: 01.06.2019 | 13:43

Свято дитинства пройшло під гаслом «Захищаємо найдорожче». Сьогодні правоохоронці не тільки дбають про безпеку дітей, а разом з лігівцями та курсантами ДЮІ підготували для них день незабутніх посмішок, танців, пісень та цікавих вікторин.

 

Щоденне завдання поліцейських – захистити найдорожче – майбутнє покоління. Вони навчають, підтримують, захищають, а головне стають близькими друзями для малечі. Тому сьогодні, 1 червня, в Міжнародний день захисту дітей наставники «у погонах» подарували юним маріупольцям та їх батькам святковий настрій. 

На території Приморського парку для дітей виступили творчі колективи, а учні школи № 48 -учасники «Ліги майбутніх поліцейських», підготували танцювальний флешмоб. 

Після запальних танців поліцейські запропонували юним гостям взяти участь у вікторині та відвідати локації з цікавими та креативними завданнями. Разом з малечею інспектори ювенальної превенції проводили змагання з перетягування канату та стрибків, в ігровій формі нагадали основні правила безпеки на дорозі, а майстри аквагриму розмалювали обличчя дітей яскравими фарбами. 

В якості подарунка поліцейським малеча написаланезвичайний лист. Маленькі мешканці намалювали своїми долоньками квіти, сонечко, море та небо. Цей особливий дарунок  стане прикрасою музею поліції Донеччини. 

Впродовж всього свята створював яскравий тон та підтримував веселий настрій гостей оркестр Головного управління Національної поліції в Донецькій області.