Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

ПРАВООХОРОНЦІ ДРУЖКІВКИ РАЗОМ ІЗ ЛІГІВЦЯМИ РОЗПОВІЛИ ШКОЛЯРАМ ЛЕКЦІЮ НА ТЕМУ «МАЮ ПРАВО БУТИ СОБОЮ»

Заходи
Додано: 26.04.2018 | 18:13

Мета заходу – пояснити старшокласникам про недопущення вчинення жорстокості й насильства в молодіжному середовищі та проявів булінгу.

Темою профілактичної бесіди зі школярами стала проблема подолання насильства в сім'ї, жорстокого поводження з дітьми, підвищення обізнаності учнів і формування у них нетерпимого ставлення до будь-яких проявів насильства в сім'ї й суспільстві. Інспектор ювенальної превенції Дружківського відділення поліції Олег Біатов разом із представником ліги майбутніх поліцейських Владою Кордюковою роз'яснили учням їх права і обов'язки, а також акцентували увагу на відповідальності батьків школярів, в разі здійснення даних видів правопорушень і злочинів. Крім того правоохоронець розповів дітям про види насильства, а саме: мобінг - це регулярне і цілеспрямоване нанесення фізичного і душевного шкоди людині або дитині. До нього можна віднести бойкот, причіпки, глузування, дезінформація, заподіяння шкоди здоров'ю, дрібні крадіжки або псування особистих речей. Найбільш часто жертвами шкільного насильства стають учні, які мають фізичні вади та деякі особливості зовнішності. Ще одним видом насильства є так званий булінг – це хуліган, забіяка, задирака, грубіян, насильник) визначається як утиск, дискримінація, цькування. Цей термін означає тривалий процес свідомого жорстокого ставлення (фізичного і психічного) з боку дитини або групи до іншої дитини або інших дітей.Поліцейський зазначив, що якщо учні знають подібні випадки, чи відчувають на собі тиск з боку однолітків, про цю проблему краще не змовчувати, а поділитися із батьками, вчителями, також можна звернутися до нього особисто і він обов’язково допоможе й підкаже як діяти в тій чи іншій ситуації.