Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

ПРЕЗИДЕНТ ЛІГІВЦІВ БАХМУТА УВІЙШОВ ДО СКЛАДУ ШКОЛИ ГРОМАДЯНСЬКОЇ І ВОЛОНТЕРСЬКОЇ УЧАСТІ ТА ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ «АГЕНТИ ЗМІН»

Заходи
Додано: 30.03.2018 | 15:51

Ця школа для активних учнів 8–10-х класів, які мають бажання засновувати і розвивати ініціативи, спрямовані на вдосконалення життя своєї громади у реаліях українського сьогодення.

За ініціативи заступника директора з ВР Олени Подопригори 4 учні НВК взяли участь у конкурсному відборі для участі у V школі громадської та волонтерської активності. Кожен з претендентів повинен був заповнити анкету, подивитись запропонований відео сюжет, ознайомитись з промовою У.Черчілля та написати есе «Мій Еверест». Почалось очікування.
Головні критерії оцінки журі – якість есе «Мій Еверест» (в т.ч. розкриття заданої теми та відсутність елементів плагіату), а також анкетні дані аплікантів. На момент відбору учасники тренерської команди не були знайомі з жодним із кандидатів і намагались оцінювати роботи максимально неупереджено, наскільки це можливо для такого суб’єктивного жанру, як есе. Враховували і значну кількість заявок: 545 есе на 54 місця.

Перший етап для нових учасників Школи-2018 і нашого Матвія розпочався у м. Київ! Веселе знайомство, прийняття правил групи, аналіз есе, глибокі вправи, лекції та творчі майстерні, і, звичайно, улюблені рухливі ігри!
У першій групі - представники з Донецької, Житомирської, Львівської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Рівненської, Кіровоградської та Черкаської областей. Ці 27 школярів тільки ступили на шлях, щоб стати справжніми "агентами змін".

Пізнання себе, своїх мрій та цінностей - найважливіша частина першого етапу. Крім того, учасники вчилися працювати в команді та розробляти концепції проектів.

Навчання у школі формують в учасників усвідомлення своєї ролі у соціумі, участі та можливостей впливу на його розвиток і поглиблюють розуміння понять «громадянське суспільство», «громада», «відповідальна участь».

Усі заняття проходили в ігровій та творчій атмосфері із застосуванням неформальних інтерактивних методик «Learning by doing» з досвідченими тренерами і запрошеними лекторами.

Результатом навчання, яке передбачає 4 етапи, стане реалізований у рідному населеному пункті соціальний, культурно-мистецький проект.

Школа проводиться спільно з Центром політичних студій та аналітики «Ейдос», Молодіжною ініціативою «Серце в долоньках», БФ «Діти надії та любові».

Перший етап навчання завершено, Матвійвже повернувся до навчальних занять. Попереду – зустріч з однодумцями, лідерами учнівського самоврядування та проведення тренінгу.