Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

РАНОК МАЄ БУТИ АКТИВНИМ – ПЕРЕКОНАНІ УЧАСНИКИ ЛІГИ З КОСТЯНТИНІВКИ

Заходи
Додано: 31.07.2017 | 20:10

Про користь ранкової зарядки відомо кожному, вона не тільки бадьорить тіло, а й надає бадьорості на цілий день. Виконуючи регулярно нескладний комплекс фізичних вправ, людина долучається до здорового способу життя.

Саме тому ми з нашим другом поліцейським Оленою Дужак вирішили провести з дітками старшої групи костянтинівського дитячого садочку «Топольок» ранкову гімнастику на свіжому повітрі.

На нашу ініціативу щодо проведення ранкової зарядки з малюками в садочку «Топольок» радо відгукнулася завідувач садочку Валентина Іванівна, а коли про зарядку дізналися дітки, то їхній радості не було меж! Вони стрибали, а оченята сяяли від очікування веселої гри.

Спочатку на подвір’ї дитячого садочку ми з дітками стали у 4 ряди та весело повторювали під музичний супровід вправи на розминання ручок та пальчиків. А потім ми усі стали в дружнє коло та почали виконувати такі вправи, які пропонували самі дітки. Це такі чудові та відомі усім діткам вправи, як «Млинок», «Равлик», «Каченя».

Усі дітки були радісними і гомінкими, і дружньо показували свої улюблені вправи. Ми з поліцейським Оленою Дужак запитали у малечі, для чого потрібна зарядка зранку, - і дітлахи відповіли, що ранкова гімнастика допомагає бути сильним та не втомлюватися. Ми розповіли діткам, що коли у вересні вони підуть до школи і будуть вчитися писати, то обов’язково потрібно буде робити зарядку для пальчиків і ручок, щоб не втомлюватися.

А на згадку про наш веселий гімнастичний захід ми з поліцейським подарували діточкам прекрасні яскраві зошити, на обкладинках яких зображено малюнок про зарядку. Ми заздалегідь обирали такі зошити, щоб ці призи були як раз до теми нашого гімнастичного заняття.

Завідувач садочку «Топольок» Валентина Іванівна поділилася враженнями від нашого візиту: «Очі діточок сяяли від цього радісного спілкування з гостями з Ліги та поліції. Навіть прекрасна погода сприяла цьому спілкуванню. Я вважаю, що такі дієві заходи, як спільна гімнастика, є чудовим прикладом для діток про те, що потрібно вести здоровий спосіб життя. А яскраві призи-зошити з тематичною картинкою на обкладинці про зарядку будуть мотивувати діток добре вчитися, адже саме з 1-го вересня наші малюки стануть першокласниками. Ми разом із вихованцями нашого садочку запросили учасників «Ліги майбутніх поліцейських» обов’язково ще до нас приходити з цікавими заходами!»

 

Аніта Скуменко
учасниця ГО «ЛІГА МАЙБУТНІХ
ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» м. Костянтинівка