Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

«СІВЕРСЬКИЙ ДОНЕЦЬ - РІКА ЛЮБОВІ ТА НАТХНЕННЯ» ЕКОФЕСТИВАЛЬ У СЛОВ’ЯНСЬКУ

Заходи
Додано: 25.09.2017 | 18:04

На оновленому майданчику парку «Шовковичний» в Слов'янську у вихідні було людно та весело. Більше чотирьох годин проходив Перший відкритий регіональний ЕКОфестиваль «Сіверський Донець - ріка любові та натхнення», який зібрав найкращі творчі колективи міста та району.

Організатори фестивалю Сіверсько - Донецьке басейне управління водних ресурсів спільно з громадською організацією «Сіверський Донець - відродження» запросили учасників ГО «ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» приєднатися до святкування Дня головної ріки Сходу України.

Лігівці, в свою чергу, привітали всіх присутніх зі святом творчим пісенно - хореографічним номером та, разом з усіма, започаткували ще одну гарну традицію Слов'янська - святкувати День Сіверського Дінця у форматі фестивалю!

На ЕКОфестивалі лігівці з користю провели час та подарували всім присутнім гарний настрій своїм виступом, а також отримали подяку від організаторів!