Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

ШЕРЛОК ХОЛМС ПРИЇХАВ ДО «ЯСТРЕБКУ» У СВЯТОГІРСЬК - ЛІГІВЦІ СЛОВ’ЯНСЬКА ЗАВІТАЛИ ДО ДІТЕЙ У ОЗДОРОВЧИЙ ЦЕНТР

Заходи
Додано: 03.07.2017 | 13:15

Профілактична робота в оздоровчих закладах Святогірська продовжується. Цього разу співробітників ювенальної превенції Слов'янського відділу поліції та учасників ГО «ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» гостинно зустрічали відпочиваючі та адміністрація дитячого оздоровчого центру «Ястребок».

Поліцейські та лігівці привезли не тільки концертну програму, а й організували змагання на дедукцію під назвою «Шерлок Холмс». Три команди між собою змагались за звання найкращих дедективів, намагаючись розкрити злочини дедуктивним методом. Також їх очікували й творчі завдання: представити свою команду, а також за допомогою жестів відобразити подію злочину.

Журі,-  учасники Ліги, слідкували за ходом дій на сцені,заслуженота одноголосно віддали перемогу команді «Спецназ», подарувавши пам'ятні значки із портретом легендарного детективна Шерлока Холмса, а також нагородили всіх учасників символічними подарунками.

Увесь конкурс супроводжувався творчими перервами, під час яких не тільки лігівці, а й відпочиваючі розважали глядачів піснями та танцями.

«Від заходу в мене залишились дуже приємні враження, було дуже цікаво та весело, мені здалось, що всі відпочили та отримали гарні емоції!»,- підкреслила учасниця Ліги Вікторія Сергєєва.