Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

СЛОВ'ЯНСЬКІ ЛІГІВЦІ ПРОВЕЛИ ДЛЯ ПЕРШОКЛАСНИКІВ УРОК БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Заходи
Додано: 17.02.2019 | 0:00

Лігівці нагадали малечі місця безпечного переходу проїжджої частини та навчали дорожнім знакам. Наприкінці уроку діти закріпили знання про дорожній рух, правила безпечної поведінки на вулицях і в громадському транспорті. А щоб бути помітними на дорозі лігівці подарували школярам світловідбиваючі браслети від поліції Донеччини.

 

Через незнання правил дорожньої безпеки щодня на дорогах стаються аварії, зіткнення, наїзди на пішоходів. Особливо важко орієнтуватися на сучасних дорогах юним учасникам руху. Відомо, що звички, закріплені в дитинстві, залишаються на все життя. Ось чому з самого раннього віку необхідно вчити дітей правилам дорожнього руху.

 

Сьогодні в 1 класі загальноосвітньої школи 16 відбулося незвичайне заняття – в ролі вчителів були учасники Ліги майбутніх поліцейських. Вони розповіли дітям про елементарні правила дорожнього руху: про дорогу та тротуар, про вантажні і легкові автомобілі, а також про те, як необхідно вести себе на вулиці.

 

Малечі було цікаво відгадувати «дорожні» загадки і відповідати на запитання.

 

Наприкінці заняття школярі отримали світловідбиваючі браслети від поліції Донеччини.