Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

СЛОВ’ЯНСЬКІ ЛІГІВЦІ ПРОВЕЛИ ОПИТУВАННЯ ЖИТЕЛІВ ПРО РОБОТУ ПОЛІЦІЇ В СВОЄМУ МІСТІ

Заходи
Додано: 23.05.2019 | 23:19

Мешканці міста розповідали про свій досвід спілкування із місцевими правоохоронцями, який, в основному, був позитивним. А також висловлювали своє бажання співпрацювати з правоохоронцями для покращення ситуації у місті.

З поліцією люди частіше контактують, порівняно з усіма іншими державними інституціями. Тому громадяни можуть на власному досвіді оцінити ефективність їх роботи.

 

«Чи доводилося вам звертатися в поліцію?», «Чи довіряєте ви їй?», «Що, на вашу думку, потрібно змінити в роботі правоохоронців?» - з такими питаннями звертались до жителів Слов'янська учасники «Ліги майбутніх поліцейських» та інспектори з ювенальної превенції.

 

Під час опитування більше 55% відсотків місцевих мешканців розповіли про те, що їх довіра до співробітників поліції підвищилась.

 

Як позитивні моменти, громадяни відмічали роботу правоохоронців з охорони громадського порядку на вулицях та автошляхах, профілактику шахрайствам та протидію злочинності серед дітей.

 

Також мешканці Слов'янська ділились своїми міркуваннями з приводу змін в роботі поліції, висловлювали свої пропозиції щодо змін у її роботі.

 

«Громадяни мають усвідомлювати, що від них також залежить рівень безпеки у місті де вони живуть. На це спрямовані не тільки подібні опитування, а й різні інші заходи, які ми проводимо разом з поліцейськими», - наголосили лігівці.