Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

СЛОВ’ЯНСЬКІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ РАЗОМ З ЛІГІВЦЯМИ ТА ОСОБЛИВИМИ ДІТЬМИ ОПАНОВУВАЛИ ПИСАНКАРСТВО.

Заходи
Додано: 30.03.2018 | 19:41

Учасники "Ліги майбутніх поліцейських" розповіли учням про народні великодні традиції, історію та обряди українського народу. 

Писанка – яйце, прикрашене різноманітними символами, створеними за допомогою воску і фарби. Писанкарство - це вид мистецтва, який поширений у багатьох країнах. За традицією писанку роблять до свята Великодня.

Напередодні Пасхальних свят поліцейські, лігівці та викладачі школи - інтернат підготували дітям справжній Великодній майстер-клас. Підлітки самостійно робили крашанки.

Діткам були облаштовані робочі місця і все, що потрібно для роботи – заготовки писанок,  фарби, пензлики та вже розмальовані писанки для зразка – кожному різні. Незважаючи на те, що дехто  вперше випробовували себе у цій справі, барвисті писанки вдались у кожного.

В результаті цікавої творчої роботи вийшли витвори мистецтва, не схожі один на одне, але всі зроблені з  дитячим старанням та любов’ю.

Діти з радістю залучились до конкурсу на кращу пасхальну писанку, який ініціював  Слов'янський відділ поліції до свята Великодня.