Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

ЛІГІВЦІ ТА ПОЛІЦЕЙСЬКІ СЛОВ'ЯНСЬКА ВІТАЛИ З ВЕЛИКОДНЕМ ДІТОК З ЦЕНТРУ РЕАБІЛІТАЦІЇ

Заходи
Додано: 10.04.2018 | 20:25

Керівник Слов’янського ВП  Сергій Альошин з підлеглими та учасниками «МОЛОДІЖНОЇ ЛІГИ МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» привіз подарунки дітям, що в силу різних обставин були позбавлені батьківської уваги. 

У період свят треба дарувати знедоленим дітям частинку свого серця, ділитись теплом своєї душі та радувати їх подарунками, - вважає начальник Слов’янського відділу поліції. Підготувавши подарунки, Сергій Альошин разом з підлеглими та учасниками «Ліги майбутніх поліцейських» прибув до Центру соціально-психологічної реабілітації для дітей м. Слов’янська.

Судячи з того, як зустрічали правоохоронців вихованці та співробітники закладу, вони вже давно стали тут "своїми". Діти співали пісні та змагались у різних конкурсах. Директор Тетяна Профатіло подякувала гостям за всебічну допомогу та підтримку, увагу до знедолених дітей. Такі зустрічі стали вже традиційними. Декілька разів на місяць правоохоронці відвідують центр, надають практичну допомогу, проводять профілактичні бесіди з дітьми.