Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

СЛОВ’ЯСЬКІ ЛІГІВЦІ ПОКАЗАЛИ «МІСТО СВОЄЇ МРІЇ» (ФОТО, ВІДЕО)

Заходи
Додано: 21.09.2017 | 10:39

Місто мрії. Це місто, де всі мрії збуваються? Або, - це місто майбутнього, в якому мріє жити кожен із нас? У цьому спробували розібратися активні учасники «ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» Слов’янська тавідзняли відеоролик, побувавшипри цьому в якості режисерів та акторів.

Сьогодні відбулась довгоочікувана презентація проектів конкурсу, який проводився за ініціативи ГО «Промир» серед шкіл Слов'янська та молодіжних організацій під назвою «Місто моєї мрії».

Свої роботи для оцінювання надали учні ЗОШ № 12, педагогічного ліцею, вихованці студії журналістики «Центру дитячої та юнацької творчості», члени ГО «Молодіжна Фундація»та, звичайно, учасники ГО «ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ».

Після перегляду слайд-проектів та відеороликів, журі, на чолі з начальником відділу освіти Ігорем Рубльовським, одноголосно вирішило надати 1 місце фільму, який створили учасники Ліги.

«Лігівці-найкращі! Мені дуже сподобалось не тільки те, як було розкрито тему завдання, а й креативність та якість майстерності зйомки»,- підкреслив Ігор Рубльовський.

Серед слайд-проектів також перемогла робота учнів Слов’янської ЗОШ № 12, підкоривши всіх членів журі своєю цікавістю та об'ємом інформації.

Наприкінці презентації було прийнято рішення вважати цей конкурс першим етапом, а у подальшому провести другий етап під назвою «Візитна картка Слов'янська», залучивши до проекту як можна більше учасників з навчальних закладів та молодіжних рухів міста.

Бо такі заходи розкривають творчі здібності дітей та надихають до нових звершень!

Можна сміливо сказати, що щастя-це своє маленьке місто, а життя-це будівництво такого містечка, прекрасного й мирного!