Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

«СТОРІНКАМИ ІСТОРІЇ ШКОЛИ» У БАХМУТІ ВІДКРИЛИ ІСТОРИЧНИЙ МУЗЕЙ

Заходи
Додано: 22.09.2017 | 16:26

Усі стежки ведуть від шкільного порогу… Ключ до всіх духовних багатств світу - у нього, шкільного вчителя, життєвого наставника. Це він, учитель, веде дитину у світ знань, допомагає обрати із тисяч доріг свою, навчає не лише премудрощів шкільних предметів, а й найскладнішої з наук- бути людиною.

У житті Бахмутського НВК № 11 відбулася довгоочікувана і важлива подія - презентація музею історії школи «Сторінками історії школи», який увіковічить пам’ять педагогів, які працювали в навчальному закладі.

На цьому емоційному заході були присутні сектетар Бахмутської міської ради Світлана Кіщенко, заступник міського голови Вікторія Точена, начальник Управління освіти Бахмутської міської ради Марина Рубцова, почесний громадянин міста, депутат других та третіх скликань Володимир Черепков, директори НВК минулих років, ветерани педагогічної праці, педагогічний колектив, працівники школи, випускники, гості і звичайно ми - учасники ГО «МОЛОДІЖНА ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ».

Перші сторінки шкільної книги присвячені відомим педагогам, які багато років працювали у НВК, через душу і серце якої пройшло не одне покоління.

Матерiали та експонати для музею збиралися протягом тривалого часу. До цiєї роботи залучалися учнi та їхнi батьки, вчителi та випускники школи, педагоги, якi працювали в школi.

При музеї будуть працювати екскурсоводи, під керівництвом Лілії Самбуської, учителя історії. Це учні, які будуть знайомити з експозиціями музею, з біографією великих учителів та їхнім вкладом у становлення школи.

Це лише перші сторінки музею. Учні і вчителі продовжать роботу над створенням нових сторінок шкільного музею.

Також відбулася презентація віртуального музею НВК. До нього можна завітати, скориставшись програмою для читання QR-коду на своєму гаджеті, сматрфоні.

Шкільний музей відчинений для всіх, хто не байдужий до школи, хто бажає з теплом згадати дитинство, школу, вчителів. Це – не просто музей історії школи. Це - музей дитинства, шкільної юності, музей спогадів про найщасливіші шкільні роки, музей гордості та шани НВК.

Матвій Гулідов
учасник ГО «ЛІГА МАЙБУТНІХ
ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» м. Бахмута