Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

У БАХМУТІ ЛІГІВЦІ ПІДВЕЛИ ПІДСУМКИ ПРОЕКТУ «НА ЗАХИСТІ ГРОМАДСЬКОЇ БЕЗПЕКИ»

Заходи
Додано: 14.05.2018 | 15:44

Уже третій рік поспіль завдяки плідній співпраці працівників ювенальної превенції та адміністрації й учнів НВК № 11 Бахмута активно працює місцева ланка ГО «МОЛОДІЖНОЇ ЛІГИ МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ». Члени Ліги добре знають й виконують правила правової культури, виступають перед школярами з бесідами щодо профілактики правопорушень і злочинів. Лігівці вимагають від дітей молодшого шкільного віку та своїх однолітків виконання правил правової культури. Вони дорожать честю члена Ліги, довірою органів Національної поліції та своїх товаришів.

Саме тому членами бахмутської ланки «МОЛОДІЖНОЇ ЛІГИ МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» та їх керівниками Оленою Подопригорою та Іриною Махник було започатковано проект «На захисті громадської безпеки» та в актовій залі Бахмутського НВК № 11 урочисто підведено його підсумки.

Учасниками заходу стали члени ГО «МОЛОДІЖНОЇ ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ», старшокласники НВК, керівники Бахмутської ланки, адміністрація НВК, а також були запрошені гості: заступник голови Бахмутської міської ради Вікторія Точена, начальник управління освіти Оксана Карпець, заступник начальника управління освіти Марина Рубцова, співробітники ювенальної превенції Бахмутського відділу поліції Віталій Микита та Дмитро Пономаренко.

Цей проект дозволив оснастити медіапростір для створення соціальних роликів на правову тематику для реалізації громадських проектів з метою відновлення врядування та примирення на територіях України, що постраждали від військових конфліктів та підтримання миру на території Бахмутської міської ради.

Активіст ГО «МОЛОДІЖНОЇ ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» та Президент шкільного самоврядування НВК № 11 Матвій Гулідов презентував роботу Ліги у місті за 2016-2018 роки.

Представник ПРООН, координатора проекту «На захисті громадської безпеки» Михайло Карелін подякував лігівцям за їхню діяльність, запропонував подальшу співпрацю та подарував технічне обладнання для оснащення медіа простору, а також фірмові футболки та бейсболки з логотипом організації.

Члени Ліги подякували за підтримку та подарували гостям брошури «Інноваційні форми і методи виховання духовно-моральних, громадянських та патріотичних рис особистості молоді».

Завдяки участі у проекті «На захисті громадської безпеки» та підтримці ПРООН у лігівців з’явилася можливість реалізувати свої ідеї щодо створення більш безпечних умов для навчання, розвитку молоді, дітей у Бахмуті за рахунок привернення уваги громадськості до проблем громадської безпеки, правосуддя, взаємодії правоохоронних органів із громадою.

Ведучі заходу запропонували подивитись новий ролик, який спрямований на привернення уваги до гострих соціальних проблем - безпритульних дітей та жебракування. Учні висловили сподівання, що суспільство і влада звернуть увагу на ці болючі проблеми.