Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

У ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ ЛІГІВЦІ СЛОВ’ЯНСЬКА ПОДАРУВАЛИ ДІТЯМ СВЯТО

Заходи
Додано: 29.06.2017 | 14:49

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безсумнівно, відноситься і День прийняття Конституції України, що відзначається щорічно 28 червня.

Конституція України – це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства.

Вона увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.

До 21-річниці прийняття Конституції учасники ГО «ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» та співробітники ювенальної превенції Слов'янського відділу поліції підготували та провели святково-розважальну програму для дітей, які відпочивають в оздоровчому закладі «Шахтар» міста Святогірськ.

Пісні, танці, а головне - вікторина на знання історичних, політичних, географічних, повсякденних фактів, традицій та символів, які характеризують нашу країну, вмістила в себе цікава програма. Вихованці закладу із задоволенням та наввипередки відповідали на поставлені питання, отримуючи символічні подарунки, а також підтанцьовували та підспівували юним артистам.

«Нас дуже тепло тут зустрічали, до останнього хотілось дарувати радість глядачам, а головне, що такі малі, а змогли впоратися з усіма завданнями майже без завпинки»,- відмітила учасниця Ліги Катерина Гузікова.