Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

У «ЛІСОВІЙ КАЗЦІ» ЛІГІВЦІ СЛОВ’ЯНСЬКА РАЗОМ ІЗ ВІДПОЧИВАЮЧИМИ ДІТЛАХАМИ ПОГРАЛИ У «КАПЕЛЮХА»

Заходи
Додано: 01.08.2017 | 17:41

Дитячий оздоровчий заклад «Лісова казка» Святогірська вже не вперше за літній період приймає співробітників поліції та учасників ГО «ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ»: концертна програма, захоплюючий квест, профілактичні бесіди, а цього разу лігівці підготували для відпочиваючих інтелектуальну гру на розвиток мислення, креативність, можливість проявити себе у правильному пояснюванні простих речей, так, щоб усім було зрозуміло.

Така гра не тільки дає можливість проявити свої здібності, а й вчить працювати в команді. Гра «Шляпа» захопила всіх: учасників Ліги, дітей, поліцейських та вожатих загонів.

Хто найшвидше відгадає зашифроване слово, хто гарніше всіх пояснить або покаже його значення, та виконає це з додатковою ускладненою умовою. Така розвага прийшлася всім до смаку.

Інспектор ювенальної превенції Сергій Савченко розповів дітям про корисний мобільний додаток «Поліція 102», який став дуже зручним та популярним на Донеччині за останній час, ще раз нагадав про правила безпеки поблизу водойм та на сонці, обговорили правила поведінки в закладі та про відповідальність.

Зустріч із поліцейським плавно переросла у форму дискусії, під час якої діти змогли задати будь-які питання, що їх турбують та обговорити різні випадки, які трапились в їх житті та стосовно роботи поліції. Такі зустрічі, відкритий діалог зближує поліцію та дітей, дає можливість працювати спільно, на засадах партнерских відносин.