Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

У МАРІУПОЛІ ТРИВАЄ ПРАКТИЧНИЙ ЕТАП УНІКАЛЬНОЇ МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ #ЛІГА_В_ДІЇ»

Заходи
Додано: 18.09.2017 | 11:14

Підлітки з Маріуполя – учасники ГО «ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» - розповідають мешканцям міста про їх права, а також про те, як захистити себе та близьких від насильства.

Цього разу хлопці та дівчата з Ліги розгорнули свій «штаб» у Міському саду. Підлітки розповідали звичайним перехожим про мобільний додаток #поліція102», за допомогою якого можна викликати поліцейськихлише одним дотиком до екрану мобільного.

Головна метаучасників проекту -. аби у небезпечній ситуації ані найменші діти, ані підлітки не боялися звертатися за допомогою до поліції, не замовчували свої проблеми та ділилися ними з дорослими.

Наступний етап #Ліга_в_дії»#LЕAGUE_in_ACTION – навчальні заклади. Лігівці зустрічатимуться зі школярами та більш детально розповідатимуть їм про їхні права, можливості та захист.

Нагадаємо, ініціатива #Ліга_в_дії»#LЕAGUE_in_ACTION стартувала на Донеччині у серпні. Вона реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансові підтримки Європейського Союзу в межах Програми відновлення та розбудови миру.

Серед завдань проекту – цільова інформаційна робота, спрямована на виявлення дітей, які страждають від насильства, але приховують це іживуть у постійному стресі, та надання їм допомоги.