Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

У СЛОВ’ЯНСЬКУ ЛІГІВЦІ ТА ПОЛІЦЕЙСЬКІ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО «ФЛЕШМОБУ МІСТ»

Заходи
Додано: 25.11.2017 | 10:52

Кампанія 16 Днів починається 25 листопада – у Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок, - і триває до Міжнародного дня прав людини, 10 грудня. Мета цієї акції – привернути увагу до проблеми насильства щодо жінок.

У «флешмобі міст» прийняли участь більше 100 мешканців міста. Центральним елементом акції був флешмоб «Ланцюги насилля», який відкрився статичною акторською інсталяцією, що символізує різні види насилля: фізичне, гендерне, економічне та інше.

Слов’янськ одне з 16 міст України, яке долучилося до акції, і протягом 16 днів будівля Слов’янської міської ради буде підсвічуватися помаранчевим кольором – кольором світлого майбутнього без насильства.

Тільки в цьому році в Слов’янську від домашнього насилля постраждали більше 200 жінок. Стаючи жертвою, інколи жінки та дівчата не знають, куди їм звертатися, тому мета цієї акції також є підвищення знань та інформованості, захист і підтримка постраждалих від насильства.

Розфарбуємо світ в помаранчевий колір – саме під таким гаслом учасники флешмобу запустили в повітря повітряні кулі.