Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

УЧАСНИКИ АВДІЇВСЬКОЇ ЛАНКИ «ЛІГИ МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» ОТРИМАЛИ ПОДЯКУ ЗА АКТИВНУ УЧАСТЬ У МІСЬКОМУ ЖИТТІ

Заходи
Додано: 30.06.2017 | 16:03

З нагоди святкування Дня Конституції України в прифронтовій Авдіївці пройшов урочистий захід, організований міським Відділом молоді та спорту. На бульварі Шевченко зібралися всі організації місцевих підприємств та установ, які безпосередньо приймають участь в житті міста. Найактивніших учасників нагородили Грамотами, таку відзнаку отримали і «майбутні поліцейські».

В Авдіївці, у самому центрі міста зібралися місцеві мешканці, трудові колективи підприємств і організацій, а також активна молодь, аби відсвяткувати цю подію. Під час святкування відбувся мітинг, на якому кожен керівник місцевих підприємств та установ привітав громадян з Днем Конституції.

А потім Відділ молоді та спорту нагородив Подяками найактивніших учасників міського життя. Грамоту отримали і авдіївські лігівці. ЇЇ учасники – креативні та творчі молоді люди, життєве кредо яких - патріотизм, любов до батьківщини, прагнення змінити життя на краще та наблизити такий жаданий на своїй землі мир. Лігівці завжди охоче беруть участь у всіх заходах та подіях міста: разом з правоохоронцями проводять інформаційно-пізнавальні бесіди, рейди та акції.

Учасники «Ліги майбутніх поліцейських» виступили перед «Відкритим мікрофоном», та розповіли всім присутнім про діяльність своєї ланки та планах на майбутнє. По закінченню виступу, до юнаків та дівчат підходили містяни і дякували за їхню життєву позицію, а також цікавилися, як потрапити до «Ліги майбутніх поліцейських».