Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

УЧАСНИКИ ЛІГИ ПРОВЕЛИ СОЦОПИТУВАННЯ ДОРОСЛИХ ЩОДО БЕЗПЕКИ ЇХ ДІТЕЙ

Заходи
Додано: 03.08.2017 | 17:43

Щоб нагадати дорослим про їх батьківські обов’язки, лігівці вийшли на вулиці своїх міст із закликом не залишати своїх дітей без догляду.

«Озброївшись» інформаційними листівками та опитувальниками, найактивніша молодь Донеччини разом із інспекторами ювенальної превенції дізнавалися, чи знають дорослі чим може обернутися безпечне ставлення до безпеки власної дитини, наскільки добре вони знають оточення та інтереси дітей, а також які наслідки на них можуть очікувати, якщо залишити малечу без нагляду.

Листівки роздавали та розклеювали в місцях де найчастіше бувають батьки з маленькими дітьми: гральних майданчиках, торгівельних кіосках з морозивом, дитячих садочках, в центральному парку, на площах та в інших місцях.

До «групи ризику» потрапляють сім’ї, в яких основною метою свого життя бачать в зароблянні грошей, неблагополучні родини, в яких дорослі надають перевагу алкоголю та байдуже ставляться до своїх діток або сім’ї, де батьки встановили тотальний контроль за дітьми.

З початку року до поліції надійшло 332 повідомлення про зникнення дітей. Майже у всіх випадках малеча була знайдена у перші години після зникнення. Не розшуканими залишається 7 дітей, за наявною інформацією вони перебувають з одним з батьків на окупованій території. Нажаль, траплялися випадки, коли нехтування батьками власними дітьми закінчувалося дуже трагічно.

- В основному заяви про зникнення дітей надходять від батьків, чиї діти пішли гуляти і не повернулися додому у встановлений батьками час, не відповідають на телефонні дзвінки або спеціально відключають мобільні телефони. У більшості випадків діти мають на меті не втекти з дому, а погуляти довше встановленого батьками часу. Це діти підліткового віку 12-18 років. А батьки через свою «зайнятість» навіть не знають, де гуляє їхня дитина і з ким. Дорослі з різних причин не цікавляться життям своїх дітей, - зазначила начальник ювенальної превенції в Донецькій області Катерина Шнейдер.

Під час соцопитування, лігівці також розповідали про нещасні випадки, які сталися цього літа в Донецькій області через те, що дорослі лише на мить втратили пильність і залишили своїх дітей без нагляду.

Майже всі опитані розповіли, що відповідально ставляться до своїх батьківських обов’язків - стежать за тим, з ким їхні діти спілкуються в соціальних мережах та в реальному житті, постійно наглядають за ними під час вуличних прогулянок та не дозволяють самостійно залишати домівки і залишатися на ніч ні в кого, окрім близьких родичів.

Шановні дорослі, будьте уважними до своїх дітей та приймати участь у їх житті! - закликають лігівці Донеччини.