Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

УЧАСНИКИ ПРОЕКТУ «ЛІГА В ДІЇ» СТАЛИ СЕРТИФІКОВАНИМИ ВОЛОНТЕРАМИ

Заходи
Додано: 11.11.2017 | 12:17

Масштабний проект «LЕAGUEinACTION», який реалізовано Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах Програми відновлення та розбудови миру, завершено і сьогодні лігівці, які брали у ньому участь, отримали відповідні сертифікати.

Основними завданнями проекту, який проходив при підтримці поліції Донеччини, є представництво і захист прав дітей Донеччини, інформаційна робота, спрямована на виявлення дітей, які страждають від насильства. Загалом проектом було охоплено 5 навчальних закладів, більше тисячі дітей.

«Не мовчи та не ховай свій біль всередині, поділися, і тобі допоможуть» - 15-17-річні хлопці та дівчата переконували своїх однолітків не терпіти страждання, не миритися з порушенням своїх прав. Адже принцип «Ліги в дії» - рівний навчає рівного.

Сьогодні в обласному главку поліції Донеччини відбулося вручення сертифікатів 30 активним підліткам, які приймали участь у проведенні тренінгів.

Серед них – учень 10 класу школи-ліцею №48 Павло Золотухін. Активний, цілеспрямований, не байдужий до змін в країні. Він зізнається, що проект зіграв для нього дуже важливу роль, навчив вирішувати конфлікти та навчати цьому своїх однолітків.

- Проект однозначно повинен існувати й надалі, поширюватися не тільки тут на Донеччині, а й в інших областях України, - стверджує школяр.

Його підтримує й однокласниця Павла Софія.

- Для мене це безцінний досвід, який допоможе застосовувати отримані знання не тільки у спілкуванні з однолітками. Він цілком підходить й для вирішення конфліктів між дорослими, - каже дівчина.

Вітав молодь із завершенням проекту «Ліга в дії» начальник поліції Донеччини Микола Семенишин. Генерал вручив підліткам сертифікати, які засвідчують їхнє волонтерство, та обговорив плани на майбутнє.

- Приємно бачити, що ваші слова підкріплюються діями. Ваш ентузіазм, патріотизм, ваше бачення розвитку нашої держави, є креативним та перспективним. Поліція Донеччини пишається вами, - підкреслив Микола Семенишин.