Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

УЧАСНИКИ ПРОЕКТУ ПРО_4Т ЗУСТРІЛИСЯ В ПРОСТОРІ ПРОМИРУ

Заходи
Додано: 30.06.2017 | 15:05

У Слов’янську пройшов круглий стіл, у якому взяли участь представники організацій VNG International та PAX, керівники Слов'янської міської ради, учасники молодіжних громадських організацій, викладачі Станції юних техніків, Центру дитячої юнацької творчості, психологи громадської організації «ПРОМИР» - учасники проекту ПРО_4Т.

Нагадаємо, що цей проект розпочався у листопаді 2016 року проведенням тренінгів з представниками влади та громадських організацій Слов’янська та об'єднує зусилля громадськості і влади, ґрунтується на ідеї «про чотири Т» (Ти -творчість, техніка, терапія), яка дозволяє підліткам увійти в територію соціальних ініціатив з будь-якої точки «Т» і стати значущим, активним членом громади.

Метою зустрічі стало обговорення проекту ПРО_4Т, обмін досвідом та планування подальшого розвитку роботи з молоддю. Учасники круглого столу коментували позитивні результати проекту, відзначали поліпшення зв'язку громади з місцевою владою, шляхом взаємодії в заходах, запланованих проектом.

Учасники слов’янської ланки ГО «ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» і «Молодіжна фундація» розповіли про свої враження участі в проекті ПРО_4Т відзначаючи корисність тренінгів і ресурс від зустрічей у«Молодіжній вітальні".

Круглий стіл був проміжною зустріччю в рамках співпраці, завершальним етапом стане презентація здійсненого проекту восени 2017 року.