Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

Увага! Конкурси!

Заходи
Додано: 23.06.2017 | 23:59

З метою сприяння розвитку дитячого та молодіжного громадського руху, на підтримку ініціативи громадських органiзацiй 27 червня 2008 року Президент України підписав Указ «Про День молодіжних та дитячих громадських організацій», в якому цей День вирішено відзначати щорічно кожну третю неділю червня. Цьогоріч дата випадає на 25 червня.

Саме тому ГО #ЛігаМайбутніхПоліцейських оголошує конкурс творчих робіт, які б були присвячені нашій діяльності!
Отже, ми приймаємо Ваші роботи у таких номінаціях:

- #Ліга_малюнки - якщо Ви маєте талант або у Вас просто виходить непогано малювати, то запрошуємо Вас взяти участь у цьому конкурсі.
Умови: Ви створюєте малюнок присвячений "Лізі майбутніх поліцейських", фотографуєте його і надсилаєте на електронну скриньку - liga.new.police@gmail.com до 23 червня, а сам малюнок відсилаєте до Вашого відділу поліції. Авторів найкращих робіт буде відзначено, а усі малюнки, без винятку, прикрасять "Куточки Ліги" у відділах поліції. Формат робіт НЕ визначено - це може бути як малюнок на А4, так і величезний плакат із колажем роздрукованих фото Вашої ланки Ліги.

- #Ліга_фото - надішліть нам свої фотороботи!
Умови: Фотографії повинні відображати найбільш яскраві, на вашу думку, моменти діяльності «Ліги майбутніх поліцейських» вашого населеного пункту. Під фото підписуйте назву заходу та звідки ви - і надсилаєте його також до 23 червня на liga.new.police@gmail.com!

- #Ліга_привітання - тут ви можете дати волю своїй фантазії - і як можна оригінальніше привітати громадську організацію із Днем молоді - вірші, смонтоване вами відео-привітання або навіть авторська пісня! Це все ви надсилаєте на liga.new.police@gmail.com до 23 червня!
Участь можна приймати одночасно у декількох номінаціях!

Надсилаючи свої роботи, не забудьте вказати своє ім'я,та з якої ви ланки Ліги, і ваш населений пункт! Чекаємо на Вашу активність! Найкращі будуть нагороджені!