Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

В АВДІЇВЦІ «МАЙБУТНІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ» ПОПЕРЕДИЛИ ГОРОДЯН ПРО ШАХРАЙСЬКІ ПАСТКИ

Заходи
Додано: 27.04.2018 | 19:24

Останнім часом звернень громадян до поліції відносно дій невідомих, які обманним шляхом заволодівають грошима своїх жертв, значно побільшало. 

Мешканці Авдіївки стали пильнішими і не потрапили до шахрайських тенет, правоохоронці разом із лігівцями провели чергову попереджувальну акцію «Обережно-ШАХРАЇ!»Шахрайство з банківськими картками, телефонні та інтернет-шахраї – на сьогодні це найпоширеніші схеми, якими користуються зловмисники, позбавляючи людей грошових коштів. Дуже часто при спілкуванні із невідомими, потерпілі через власну довірливість розповідають особисту інформацію, поспішають виконувати прохання телефонуючих, вірять обіцянкам, а потім з’ясовується, що це були шахрайські пастки. Учасники авдіївської «Ліги майбутніх поліцейських» разом із своїм наставником – інспектором ювенальної превенції Авдіївського відділення поліції Геннадієм Юдіним організували інформаційну акцію, спрямовану на запобігання шахрайства. Разом вони роздрукували листівки із переліком видів шахрайств та діями, яких слід вжити в таких випадках, а потім роздали їх перехожим й розклеїли в місцях масового скупчення людей. «Ми вважаємо, що подібні акції допоможуть нам привернути увагу людей до власної безпеки. А наші листівки стануть нагадуванням про те, що неможна довіряти незнайомцям»,- підсумували юні організатори акції.