Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

В ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ...

Заходи
Додано: 19.12.2018 | 22:40

Кожна дитина чекає на диво та солодкий подарунок. І ось сьогодні Лігівці з Слов’янська та Маріуполя, разом з поліцейськими Донеччини вирішили подарувати дітям радість та побачити на них веселі посмішки.

 Так до Великоновоселківського центру соціально-психологічної реабілітації дітей завітав заступник начальника ГУНП В Донецькій області-начальник кримінальної поліції Артем Кисько та учні НВК «Ліцей-школа № 48», які є учасники «Ліги майбутніх поліцейських». В цьому закладі наразі виховується 58 дітей різного віку. Бажаючи підтримати тих, хто ніколи не знав, що таке затишний дім та батьківське тепло.

 Слов’янські лігівці та правоохоронці принесли солодкі подарунки вихованцям Центру, після чого взяли участь в їх святковій виставі.

 Начальник слов’янської поліції Анатолій Ковальчук привітав дітей із одним з їх найулюбленіших свят - Днем святого Миколая. Дітям він побажав буди слухняними, досягти в житті всіх своїх цілей, буди щасливими та завжди залишатися добрими.

 Лігівці радять вам: Не забувайте, що діти завжди чекають від нас - тепло, турботу і щасливі спогади.

  Зі святом!