Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

В Добропіллі "майбутні поліцейські" разом із правоохоронцями весело відсвяткували Масницю

Заходи
Додано: 19.02.2018 | 16:33

Співробітники ювенальної превенції Добропільського відділення поліції разом з учасниками «Ліги майбутніх поліцейських» взяли участь у святкуванні Масниці. Усі присутні під час свята отримали не тільки заряд бадьорості та гарного настрою, а й поласували найсмачнішими млинцями.

Так, вчора на центральній площі міста Добропілля із розмахом пройшли масові гуляння. До святкування долучилась найактивніша молодь міста – лігівці. Разом із містянами, хлопці та дівчата водили хороводи, співали веснянки, танцювали, брали участь у різних змаганнях та конкурсах.

Також кожен з присутніх мав змогу власноруч виготовити ляльку-мотанку. Дівчата з Ліги охоче взялися за справу і продемонстрували, що вони спритні і в рукоділлі і їхні ляльки не поступалися мотанкам майстринь.«Нам дуже сподобалось свято. Було дуже цікаво та весело приймати в ньому участь. Та більш за все нам сподобалися млинці та чай, яки допомагали нам зігрітися після конкурсів та замагань», - навперебій розповідали учасники добропільської ланки "Ліги майбутніх поліцейських".