Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

В КУРАХОВОМУ ПРАВООХОРОНЦІ РАЗОМ ІЗ УЧАСНИКАМИ «ЛІГИ МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЙЕСЬКИХ» ЗНАЙОМИЛИ УЧНІВ З ПРОБЛЕМОЮ БУЛІНГУ

Заходи
Додано: 04.03.2019 | 19:15

Співробітники ювенальної превенції Мар’їнського відділення поліції спільно із соціальними працівниками та учасниками  молодіжного поліцейського руху прийняли участь у відкритому уроці на тему булінга у Курахівській загальноосвітній школі №2.

 

Вже не вперше ювенальна превенція Мар’їнського відділення поліції приймає участь у висвітленні проблеми булінгу серед дітей шкільного віку, адже проведення профілактичних заходів вкрай важливе, щоб в подальшому підлітки не допускали в своїй поведінці проявів насильства та цькування однолітків та мали уявлення про можливі наслідки притягнення до відповідальності.

 

Учасниця «Ліги майбутніх поліцейських» розповіла про адміністративну відповідальність та наслідки за вчинення такого суспільно-небезпечного прояву як булінг. Діти пройнялися даною проблемою. Співробітники ювенальної превенції сподіваються на те, що такі бесіди допоможуть запобігти дитячому насильству, щоб у подальшому  правоохоронці не приймали заходи щодо покарання  порушників.