Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ МОЛОДІЖНИЙ ФОРУМ «СХІД-ЗАХІД: МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО» ПРОЙШОВ НА ДОНЕЧЧИНІ

Заходи
Додано: 19.06.2017 | 15:10

Узбережжя Азовья цього року зібрало на ІІ Всеукраїнській молодіжний форум «Схід-Захід:міжрегіональне партнерство» більш ніж 200 активних учасників із 16 областей України.

Своїми виступамизахід відкрили заступник міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, який підкреслив, що робота з молоддю є сьогодні важливим та пріоритетним напрямком розвитку країни, особливо якщо вона побудована на міжрегіональному діалозі, та народний депутат Верховної Ради Дмитро Лубінець, який закликав: «хочете робити-не чекайте, а беріть та робіть, влада відкрита для людей, її завдання-допомогти та налагодити співпрацю і залучити до конструктивної взаємодії».

«Живе спілкування» з організаторами, під час якого кожен присутній мав змогу задати будь-яке питання, продовжило порядок денний форуму. По завершенню дискусії стало очевидним, що другий форум розширив свою географію та об'єднав більше молодих людей, аніж минулого року.

На заході також відбулась презентація проектів та обмін досвідом діючих молодіжних об'єднаннь з усіх куточків країни. Одним із прикладів роботи з молоддю стала презентація діяльністі ГО «МОЛОДІЖНА ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ». Керівник Ліги Ірина Павленко, разом із одним з найактивніших учасників організації Сергієм Хара з Гранітного, розповіли присутнім про витоки зародження організації, шляхи її розвитку, успіхи та досягнення за період існування, про сумісну діяльність з поліцією та реалізацію нових можливостей, нових точок зростання, побудову відношень на основі партнерства.

Друга частина форуму була присвячена роботі в секціях, яка висвітлювала актуальні питання сьогодення, розширила коло знань, корисних в майбутньому для діяльності громадських об'єднань:обговорювались питання, як зелений та неформальний туризм змінює світ, що таке стартапи, про психологічну безпеку в умовах інформаційної війни та інші.

У цілому велика увага приділялась міжрегіональним та міжнародним проектам, розвитку молодіжної інфраструктури, відкриттю нових просторів, обміну досвідом та налагодженню співпраці молодих лідерів, громадських діячів. Форум пройшов в насиченій та дружній атмосфері, підтвердивши, що такі заходи вкрай необхідні і в подальшому.