Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ ЛІГІВЦІ СЛОВ’ЯНСЬКА ПРИВІТАЛИ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ У ПРЯМОМУ ЕФІРІ РАДІО

Заходи
Додано: 05.08.2017 | 12:07

4 серпня - неймовірний день: професійне свято Національної поліції України! Вдвічі приємно, коли роботу поліцейського цінують та вітають від душі, висловлюючи свою повагу до справи, яку ми, поліцейські, робимо щодня, аби громадяни країни почували себе в безпеці.

В цей день на радіо м. Слов'янська запросили старшого інспектора ювенальної превенції Слов'янського відділу поліції майора поліції Марину Шевченко та лідера ГО «ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» Анну Литвин, щоб познайомити мешканців з роботою поліції та діяльністю молодіжного руху, який за півтора роки став дуже популярним у місті.

Скориставшись такою нагодою, гості студії Марина Шевченко та Анна Литвин розповіли у прямому ефірі багато чого цікавого про громадську організацію та взаємодію поліції з дітьми, запросили всіх бажаючих приєднуватися до активної діяльності молоді та разом з ведучою Олесею привітали співробітників поліції з другою річницею створення Національної поліції України, побажавши міцного здоров'я, успіхів та зростання своїм колегам! З Днем поліції! З професійним святом, шановні поліцейські!