Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

ЗАХОДИ З ТРАНСПОРТНОЇ БЕЗПЕКИ У ПРИШКІЛЬНОМУ ТАБОРІ СЕЛА МИКОЛАЇВКА ВІД ЛІГІВЦІВ КОСТЯНТИНІВКИ

Заходи
Додано: 15.06.2017 | 12:33

Поліцейські Костянтинівського відділення поліції Артем Готва і Олена Дужак разом з учасниками «Ліги майбутніх поліцейських» Дмитром Ярошенко, Анітою Скуменко і Ориною Дерека відвідали діточок у пришкільному таборі села Миколаївка, що знаходиться на території Костянтинівського району.

«Це було дійсно радісне свято дитячого спілкування!», - саме так выдкукнулась директор школи Тетяна Борисівна. Адже це була не тільки пізнавальна лекція про безпеку, а й ігри, конкурси загадок, і ігри на свіжому повітрі, футбол і шахи, і щира радість дітвори. Багато питань було у хлопців і дівчат, та поліцейським і лігівцям вдалося дати на них вичерпні відповіді.

Гості з місцевого відділення поліції та ланки громадської організації подарували корисні призи і дітям, і школі:світловідбиваючі наклейки та повчальні плакати. А радість від спілкування з дітьмиможна виразити лише позитивним словами та емоціями!

Під час поїздки активістка Ліги Орина Дерека повправлялася у якості фоторепортера.