Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

«ДОРОСЛІ, БЕРЕЖІТЬ НАС!»

ДІТИ ДОНЕЧЧИНИ ОДНОЧАСНО ВИЙШЛИ НА ПЛОЩІ СВОЇХ МІСТ, АБИ ЗАКЛИКАТИ ВОДІЇВ НЕ ПОРУШУВАТИ ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Яскравий флешмоб, присвячений безпеці дорожнього руху, відбувся одночасно в 6 містах - Маріуполі, Краматорську, Бахмуті, Покровську, Слов’янську, Волновасі. Близько 1000 дітей та поліцейські зі всієї Донеччини об’єдналися, аби донести до кожного: на дорозі життя маленьких та беззахисних громадян – цілком у руках дорослих.

Ініціатором заходу виступила поліція Донецької області на чолі із заступником голови Нацполіції-начальником ГУНП в Донецькій області В’ячеславом Аброськіним. Мета поліцейських – привернути увагу суспільства на проблему дитячого травматизму на дорогах та попередити загибель дітей.

Кожні 15 хвилин в Україні трапляється ДТП, майже кожні 2 години гине людина. З початку року на Донеччині сталося 55 дорожньо-транспортних пригод за участю дітей, в яких 1 дитина загинула та 63 травмовано. Практично у всіх – винуваті водії. Намагаючись «проскочити» на червоне світло, вони забирають найдорожче – життя та здоров’я дітей.

Основне дійство відбувалося на площі в Маріуполі. На Театральній площі зібралося понад 500 дітей, а також правоохоронці, поліцейський оркестр, ансамбль барабанщиць, молодь з «Ліги майбутніх поліцейських», кінологи з чотирилапими «поліцейськими» у краватках кольорів світлофору, байкери, велосипедисти. Площа сповнилася веселого дитячого гомону та щасливого сміху.

Фото