Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

Додано: 20.11.2020 | 19:00
КЕРІВНИЦТВО ПОЛІЦІЇ ДОНЕЧЧИНИ ПРИВІТАЛО ДІТЕЙ З «ЛІГИ МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» З П’ЯТИРІЧЧЯМ

20 листопада, діти з усіх куточків Донеччини взяли участь у святковому концерті в режимі онлайн. Маріуполь, Краматорськ, Слов’янськ, Бахмут та Покровськ на прямому зв’язку вітали один одного. До двохтисячної команди лігівців приєдналися 82 учасника з прифронтового Миронівського.

Додано: 11.11.2020 | 19:06
У ВОЛНОВАСІ ЛІГІВЦІ РАЗОМ С ПОЛІЦЕЙСЬКИМИ НАГАДАЛИ ПРОДАВЦЯМ ПРО ЗАБОРОНУ ПРОДАЖУ АЛКОГОЛЮ ТА ТЮТЮНУ НЕПОВНОЛІТНІМ

Інспектор ювенальної превенції Волноваського відділу поліції пройшлася крамницями, аби нагадати продавцям про відповідальність за продаж алкогольних та тютюнових виробів особам, що не досягли 18 років. Помічниками в розповсюджені листівок та проведені превентивних бесід стали і учасники місцевої ланки «Ліги майбутніх поліцейських».

Додано: 31.01.2020 | 12:33
ПОЛІЦЕЙСЬКІ ПОКРОВСЬКА ТА ЛІГІВЦІ ВІДВІДАЛИ ДРУЖКІВСЬКУ ЛЬОДОВУ АРЕНУ

За підтримки правоохоронців їхні юні надійні помічники – учасники «Ліги майбутніх поліцейських» стали на ковзани та отримали море позитиву.

Додано: 30.01.2020 | 12:28
У ВОЛНОВАСІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ І ЛІГІВЦІ ПРОДОВЖУЮТЬ БОРОТИСЯ ІЗ НЕЗАКОННИМ РОЗПОВСЮДЖЕННЯМ ПСИХОТРОПНИХ ТА НАРКОТИЧНИХ РЕЧОВИН

Поліцейські вкотре разом із своюми юними помічниками з «Ліги майбутніх поліцейських» зафарбовували написи, які пропонують придбати за посиланням психотропні речовини та наркотичні засоби.

Додано: 28.01.2020 | 12:20
МИ ДБАЄМО ПРО ТРАНСПОРТНУ БЕЗПЕКУ ДІТЕЙ ТА ДОРОСЛИХ

Із таким гаслом учора приїхали до учнів костянтинівської школи № 15 гості з поліції. Проте не тільки офіцер поліції завітала до школи, і не тільки учасник "Ліги майбутніх поліцейських", як це буває зазвичай. Бо сьогодні до школи № 15 разом з поліцейським Оленою Дужак до учнів завітав довгоочікуваний гость - курсант Дніпропетровського Державного Університету внутрішніх справ ПАВЛО БУДАРЕВ.

Додано: 26.01.2020 | 12:13
МАЙБУТНІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ВОЛНОВАХИ ПОКАЗАЛИ СВОЇ ЗНАННЯ ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ ТА ЗДОБУЛИ ПОЧЕСНЕ 2 МІСЦЕ У ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІЙ ГРІ

15 команд боролися за перемогу зі знань Правил дорожнього руху. Учасники «ліги майбутніх поліцейських» вперше, як окрема команда, приймали участь у брейн-ринзі та, завдяки своїм знанням і підтримці їх наставників, здобули срібло.

Додано: 25.01.2020 | 12:08
ПОДОРОЖУЙ БЕЗПЕЧНО: СЛОВ’ЯНСЬКИХ ШКОЛЯРІВ НАВЧАЛИ, ЯК НЕ СТАТИ ЖЕРТВАМИ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Поліцейські ювенальної превенції Слов’янська спільно з курсанткою ДЮІ та учасницею «Ліги» провели з учнями ЗОШ № 15 інформаційно-просвітницьку гру «Ліза та її друзі подорожують світом».

Додано: 24.01.2020 | 11:27
ЯК CHILDREN'S COP ДІАЛОГ БУДУВАТИ ВЧИЛИСЬ…

Дружня атмосфера, чудовий настрій, нові цікаві знайомства та тільки приємні відчуття від нових знань.

Додано: 23.01.2020 | 13:19
"МІЙ ВИБІР - ЖИТТЯ БЕЗ НАРКОТИКІВ!" ЛІГІВЦІ ТА ПОЛІЦЕЙСЬКІ СЛОВ'ЯНСЬКА ПРОТИДІЮТЬ НАКРОЗЛОЧИННОСТІ У МІСТІ

Учасники акції зустрічаються із місцевою молоддю та знищують підозрілі "об'яви" на вулицях міста.

Додано: 18.01.2020 | 17:11
УЧАСНИКИ «ЛІГИ МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» ПРОВЕЛИ У ВОЛНОВАСІ ПРОФІЛАКТИЧНУ АКЦІЮ ЩОДО ПОПЕРЕДЖЕННЯ ШАХРАЙСТВ

Молодші помічники правоохоронців побували у людних місцях, біля банкоматів, торгових точок, на зупинках громадського транспорту, розповсюдивши інформаційні листівки щодо недопущення випадків шахрайства.