Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

У ВОЛНОВАСІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ І ЛІГІВЦІ ПРОДОВЖУЮТЬ БОРОТИСЯ ІЗ НЕЗАКОННИМ РОЗПОВСЮДЖЕННЯМ ПСИХОТРОПНИХ ТА НАРКОТИЧНИХ РЕЧОВИН

Заходи
Додано: 30.01.2020 | 12:28

Поліцейські вкотре разом із своюми юними помічниками з «Ліги майбутніх поліцейських» зафарбовували написи, які пропонують придбати за посиланням психотропні речовини та наркотичні засоби.

Правоохоронці разом із своїми підопічними продовжують боротьбу з вуличною рекламою наркотиків. Сьогодні лігівці та інспектори сектору ювенальної превенції черговий раз вийшли на вулиці міста аби зафарбувати пропагандиські написи, які спрямовані на поширення наркотичних речовин серед молоді.

Сьогодні рейд відбувся у мікрорайоні «Північний». Відповідні написи знайшли на стінах багатоповерхівок, магазинів, на будівлях загальноосвітніх шкіл та училища. Тільки навколо одного навчального закладу у ході рейду підлітки з Ліги майбутніх поліцейських виявили та негайно зафарбували понад десяток «графіті».

Такі написи з’являються щодня і в найнеочікуваніших місцях, а останнім часом особливо багато поблизу навальних закладів.

Аби зменшити аудиторію та ризики, поліція і надалі планує проводити подібні рейди містом.

Тому, поліція Волновахи звертається до громадян із проханням не бути байдужими, повідомляти, якщо побачили написи із подібним змістом, за можливості самостійно зафарбовувати рекламу наркотиків, приєднуватись до подібних акцій та долучатися у такий спосіб до боротьби з накоторгівлею.