Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

У ВОЛНОВАСІ ЛІГІВЦІ РАЗОМ С ПОЛІЦЕЙСЬКИМИ НАГАДАЛИ ПРОДАВЦЯМ ПРО ЗАБОРОНУ ПРОДАЖУ АЛКОГОЛЮ ТА ТЮТЮНУ НЕПОВНОЛІТНІМ

Заходи
Додано: 11.11.2020 | 19:06

Інспектор ювенальної превенції Волноваського відділу поліції пройшлася крамницями, аби нагадати продавцям про відповідальність за продаж алкогольних та тютюнових виробів особам, що не досягли 18 років. Помічниками в розповсюджені листівок та проведені превентивних бесід стали і учасники місцевої ланки «Ліги майбутніх поліцейських».

В наш час дуже гострою проблемою є вживання алкоголю та тютюну неповнолітніми. Деякі дорослі байдуже ставляться до цього питання, а недобросовісні продавці реалізовують таку продукцію хлопцям та дівчатам, не дотримуючись чинного законодавства і не запитуючи в них документи.

У Волновасі учасники місцевої ланки «Ліги майбутніх поліцейських» спільно з правоохоронцями відвідали близько десятка магазинів міста з метою запобігання продажу алкогольних і тютюнових виробів неповнолітнім та розповсюдження ідеї здорового способу життя. У кожному закладі залишали інформаційні пам’ятки, які продавці розмістили на найвидніших місцях, щоб і самі неповнолітні їх бачили й знали, що тут їм не продають алкоголь і тютюнові вироби.

"За продаж пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особі, яка не досягла 18 років передбачено адміністративна відповідальність за ст.156 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами» з накладенням штрафу від ста до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", - під час спілкування з продавцями нагадала ювенальний інспектор Оксана Божа.