Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

МАЙБУТНІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ВОЛНОВАХИ ПОКАЗАЛИ СВОЇ ЗНАННЯ ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ ТА ЗДОБУЛИ ПОЧЕСНЕ 2 МІСЦЕ У ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІЙ ГРІ

Заходи
Додано: 26.01.2020 | 12:13

15 команд боролися за перемогу зі знань Правил дорожнього руху. Учасники «ліги майбутніх поліцейських» вперше, як окрема команда, приймали участь у брейн-ринзі та, завдяки своїм знанням і підтримці їх наставників, здобули срібло.

З ініціативи керівництва Волноваського відділу поліції, відділу освіти Волноваської РДА та співробітників будинку дитячо-юнацької творчості щорічно проводиться конкурс, в якому учні всіх шкіл району демонструють знання Правил дорожнього руху.

Правоохоронці в черговий раз провели «Брейн-ринг» на знання Правил дорожнього руху, в якому прийняли участь юні інспектори дорожнього руху з 15 шкіл району.

В цьому році змагання за першість проходило як справжній екзамен. Команди відповідали на 20 питань он-лайн білетів з ПДР. Окрім правильних відповідей враховувався ще й час за який вони були надані. На екрані після наданої відповіді виводився правильний варіант, тож учасники одразу ж мали змогу побачити де вони помилилися.

На першому етапі змагань потенційне переможне місце Лігівці розділили з учнями Волноваської школи №2, відповівши на 20 з 20 питань менш ніж за 5 хвилин. У другому ж етапі вони вже змагалися між собою за першість. З розривом в 1 бал майбутні команда майбутніх поліцейських здобула почесне 2 місце, золото заслужено отримали учні загальноосвітньої школи №2. Почесне призове 3 місце зайняла команда смт. Донського.

Всіх учасників заходу дипломами, солодкими презентами та призовими медалями нагороджували поліцейські Волновахи - начальник сектору реагування патрульної поліції Александр Шестака, інспектор сектору превенції Анна Самокиш та майбутній співробітник Волноваського відділу поліції, нині курсант Харківського національного університету МВС, Єдуард Чуб.

Правоохоронці подякували всім учасникм за їх знання та запросили поборотися за першість і у наступному році.

- Такого роду турніри розвивають у учнів інтерес до вивчення Правил дорожнього руху, формують у них бажання грамотно застосовувати накопичені знання на практиці і зрештою сприяють дотриманню транспортної дисципліни усіма учасниками дорожнього руху, - розповів капітан поліції Олександр Шестака.