Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

УЧАСНИКИ «ЛІГИ МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» ПРОВЕЛИ У ВОЛНОВАСІ ПРОФІЛАКТИЧНУ АКЦІЮ ЩОДО ПОПЕРЕДЖЕННЯ ШАХРАЙСТВ

Заходи
Додано: 18.01.2020 | 17:11

Молодші помічники правоохоронців побували у людних місцях, біля банкоматів, торгових точок, на зупинках громадського транспорту, розповсюдивши інформаційні листівки щодо недопущення випадків шахрайства.

Співробітники поліції Донеччини регулярно проводять профілактичні заходи, щодо боротьби із шахрайством. Тільки з початку року на території обслуговування Волноваського відділу поліції було зафіксовано 11 фактів шахрайства.

Для того, щоб місцеві жителі були обізнаними у цьому питанні, поліцейські регулярно розмовляють з населенням під час подворових та поквартирних обходів, при патрулюванні міста та здійсненні пропускного режиму на блокпостах.За допомогою активної та небайдужої молоді із «Ліги майбутніх поліцейських» було проведено профілактичний рейд. Діти допомогли правоохоронцям розповсюдити інформаційні листівки, які містили інформацію про різні види шахрайства, та як не стати жертвою винахідливих шахраїв. Лігівці спілкувалися з мешканцями, а також розміщували листівки у самих «жвавих» місцях.

Під час заходу поліцейські приділяли увагу пенсіонерам та літнім людям, тому що саме вони найчастіше стають жертвами такого роду злочинів. Деякі з громадян розповіли про своє «знайомство» з шахраями та подякували за корисну інформацію, яка стане у нагоді в подальшому житті.

Поліція вкотре нагадує:
• Не повідомляйте нікому дані своїх банківських карток, а особливо пін-коди від них!
• Не перераховуйте гроші за купівлю товарів на неперевірених інтернет-сайтах. Перш ніж щось придбати - перевірте інтернет-магазин та продавця або замовте товар з оплатою після його отримання
• Якщо вам подзвонили і представилися співробітниками поліції та вимагають гроші аби визволити когось із рідних з халепи – передзвоніть та удостовіртесь, що з вашими родичами, знайомими, друзями все добре. І ні в коїм разі не перераховуйте гроші за «визволення»

Декілька простих правил значно зменшать ризик потрапити «на гачок» шахраїв.