Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

МИ ДБАЄМО ПРО ТРАНСПОРТНУ БЕЗПЕКУ ДІТЕЙ ТА ДОРОСЛИХ

Заходи
Додано: 28.01.2020 | 12:20

Із таким гаслом учора приїхали до учнів костянтинівської школи № 15 гості з поліції. Проте не тільки офіцер поліції завітала до школи, і не тільки учасник "Ліги майбутніх поліцейських", як це буває зазвичай. Бо сьогодні до школи № 15 разом з поліцейським Оленою Дужак до учнів завітав довгоочікуваний гость - курсант Дніпропетровського Державного Університету внутрішніх справ ПАВЛО БУДАРЕВ.

Поліцейський Олена Дужак познайомилася з Пашею ще в 2016-2017 році під час презентації в його школі Громадської організації "Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських".

І от вже тепер Павло є курсантом 3-го курсу. Коли Паша знаходиться на канікулах, або на практиці чи на стажуванні, - він постійно проявляє увагу до костянтинівської Ліги майбутніх поліцейських" та допомагає поліцейському та молодіжній команді "Ліги майбутніх поліцейських" проводити профорієнтаційні заходи та різні інші заходи.

МИ РАДІЄМО за ТЕБЕ та ПИШАЄМОСЯ, ПАВЛЕ ОЛЕГОВИЧУ, що ти залишаєшся таким небайдужим та принциповим! Саме такі якості є необхідними для Українського поліцейського, який має бути взірцем для громадян.

Так, в м.Костянтинівка школа № 15 розташована біля перехрестя із жвавим дорожнім рухом. Саме тому є необхідність якнайчастіше нагадувати дітям про увагу біля дороги та обережність під час перетину проїжджої дороги. Тому учням школи № 15 курсант Павло Олегович розповів про правила дорожнього руху та вручив дитям в якості чудових та корисних призів від Костянтинівського відділення поліції світлоповертальні елементи - "смайлики".

Допомагати в цьому курсантові Павлу Олеговичу та поліцейському Олені Вікторівні ще заздалегідь захотів кандидат до "Ліги" - хлопець Владіслав, який наразі пробує свої вміння та відпрацьовує комунікативні навички в лавах "Ліги майбутніх поліцейських".