Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

Ліга Волновахи допомогла поліцейським навести лад!

Правоохоронці, озброївшись віниками, лопатами, граблями, мішками навели порядок на прилеглій території та очистили околиці від зимового сміття. А юні помічники з Ліги майбутніх поліцейських своїми руками змайстрували домівки для птахів та встановили на подвір’ї.

Суботник почався з традиційного інструктажу, де кожен співробітник отримав чіткий план дій і необхідний інвентар. Палісадники очищалися від опалого листя та сміття, що накопичилося за зиму. Правоохоронці білили дерева, бордюри і облагороджували адміністративні будівлі.

Активну участь в суботнику прийняли учасники «Ліги майбутніх поліцейських». Діти змайстрували з дерева домівки для птахів та разом з поліцейськими розмістили їх на деревах біля Волноваського відділу поліції.

«Проведення таких заходів сприяє не тільки наведенню порядку, а й розвиває почуття колективізму і згуртованості у співробітників. До того ж фізичні навантаження, спілкування з колегами на свіжому повітрі приємні і корисні», - зазначив начальник Волноваського відділу поліції Олександр Коломієць.

Фото