Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

ЯКЩО КУРІННЯ ШКІДЛИВЕ, НАВІЩО ВИПУСКАЮТЬ СИГАРЕТИ?

Заходи
Додано: 14.03.2017 | 10:29

Лиманські лігівці та правоохоронці відповіли на питання дітей про "дорослі" шкідливі звички та провели лекцію про шкоду куріння для неповнолітніх, що залишилися без батьківської опіки.

Центр соціально-психологічної реабілітації для дітей м Лиману є стаціонарною установою для надання соціальної допомоги бездоглядним та безпритульним неповнолітнім, дітям-сиротам та дітям, які залишилися без піклування батьків і потрапили у складні життєві ситуації.

Інспектор ювенальної превенції Дарина Ганіслав провела зустріч з його вихованцями у режимі діалогу, розповіла про те, яка відповідальність встановлена законом за куріння на дитячих майданчиках і біля шкіл, що буває за втягнення неповнолітнього у процес куріння. Кожен з дітей міг розповісти про себе, про свої інтереси і звички.

Від "лігівців" вихованці центру дізналися про шкоду сигарет для здоров'я самого курця і оточуючих, руйнівний вплив на організм інших шкідливих звичок, таких, як вживання алкоголю та наркотичних речовин.

Діти уважно слухали гостей і задавали багато питань: чому хворіють курці? чи лікується залежність від куріння? якщо куріння шкідливе, навіщо випускають сигарети?

Відповівши на всі питання, гості провели з вихованцями закладу веселу ігрову вікторину.